
Pintyplus Evolution metalická akrylová barva je díky svému rychlému schnutí ideální pro barvení povrchů, kde je potřeba rychlá manipulace. Obsah: 400 ml.
Pintyplus Evolution metalická akrylová barva je díky svému rychlému schnutí ideální pro barvení povrchů, kde je potřeba rychlá manipulace.
K dispozici je ve standardních barvách RAL pro účely údržby a oprav nebo jen pro dekorování předmětů.
Pro široké možnosti použití: od průmyslového vybavení, trubek nebo technických dílů, až po dekorativní předměty jako jsou židle, lavičky, zahradní stoly nebo dokonce lustry.
Obsah: 400ml, spotřeba 400 ml = cca 2 m2.
Celková doba schnutí cca 15 minut, možnost druhého nástřiku po 5 minutách, tepelní odolnost 100 °C.
Povrch, který má být barvený, musí být bez nečistot, soudržný a suchý.
Pořádně protřepejte plechovku po dobu jedné minuty, dokud neuslyšíte chrastění kuliček (kromě lesklého laku, který je neobsahuje). Stříkejte ze vzdálenosti 25 - 30 cm ve slabé vrstvě, nejprve vodorovně a pak svisle.
Doporučujeme stříkat dvě slabé vrstvy namísto jedné silné, aby se dosáhlo rovnoměrného pokrytí a zabránilo stékání.
Potřebujete poradit s výběrem zboží?
Máte dotaz ohledně Vaší objednávky?
Zajímá Vás cokoli jiného?
NAPIŠTE NÁM NEBO VOLEJTE:
telefon: +420 734 380 930
(pondělí - neděle 9.00 - 19.00)
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Novinky, soutěže, akce, předobjednávky... Aktuální informace Vám 1-2x měsíčně zašleme přímo do Vaší emailové schránky.
TĚŠÍME SE, ŽE SE S VÁMI POTKÁME:
PRAHA - Pražský Pa-peer
1. dubna, sobota od 9.00, Pražská tržnice, hala 17
více informací
TŘEBÍČ - Flerjarmark
2. dubna, neděle 10.00 - 16.00, hotel Atom
více informací
KUŘIM - Flerjarmark
15. dubna, sobota 10.00 - 16.00, Kulturní dům
více informací
KUTNÁ HORA - Dva písaři Fest
13. května, sobota 10.00 - 16.00, Spolkový dům
více informací
Na všechny akce vám rádi dovezeme objednávku z e-shopu.